Вимкни Джошуа —
отримай подарунки
Погнали
Правила гри
Тисни на кнопку, лови силу удару на шкалі праворуч. Нанось удари та заробляй бали. 100 балів — Джошуа в нокауті.
СТАРТ
Детальні правила акцiЇ
БАЛІВ
0
0
100
Полегше, тигр. Забирай “Ставку без ризику” 100 гривень.
забрати бонус
500
… 8, 9, 10, аут! Втішимо тебе “Ставкою без ризику” 500 гривень.
забрати бонус
Переходь на сайт FAVBET, став на бій Джошуа - Усик від 100 грн. та бери участь в розіграші додаткових подарунків. Будь всередині боксу з FAVBET

дощовик

худі

футболка

РОБИ СТАВКИ
Оберіть який ви гравець
ДiЮЧИЙ ГРАВЕЦЬ
НОВИЙ ГРАВЕЦЬ
ЗАБРАТИ БОНУС 100₴
Введи номер ігрового аккаунту Favbet та очікуй, поки ставка без ризику впаде до персонального кабінету
Невалідний аккаунт
Відправити
ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА
 1. Квест-гра “Вимкни Джошуа” — отримай подарунки” проходить з 10:00 20.09.2021 до 21:59 26.09.2021 року (за київським часом).
 2. Для участі необхідно в період акції пройти квест-гру “Вимкни Джошуа”. В акції можуть брати участь

  - клієнти компанії, які для отримання бонусу, на екрані після відповідей повинні обов’язково вказати свій номер ігрового рахунку. Без підтвердження участі (введення номеру ігрового рахунку), клієнт не отримає бонус;

  -користувачі мережі Інтернет, які для отримання бонусу, на екрані після відповідей, повинні пройти реєстрацію на сайті favbet.com, після чого автоматично потрапляють до списку учасників акції, які отримають бонус.

 3. Беручи участь в даній акції, учасник погоджується із даними та загальними правилами і умовами компанії.
 4. Беручи участь в Акції, учасник підтверджує своє повноліття.
 5. Реєструватися для отримання бонусу можна в повній версії сайту, мобільній версії та мобільному додатку.
 6. Для участі акції та отримання бонусу необхідно пройти гру “Вимкни Джошуа” та вказати дані ігрового рахунку або зареєструватися на сайті.
 7. Бонус буде нарахований протягом 48 робочих годин з моменту внесення даних ігрового рахунку (для існуючих клієнтів) або після реєстрації (для нових клієнтів). Також користувач отримує повідомлення у особистий кабінет про нарахування бонусів.
 8. Учасники, які пройшли квіз, але не вказали дані ігрового рахунку або не пройшли реєстрацію, не отримають бонус.
 9. Гарантований бонус в акції “Вимкни Джошуа”: ставка без ризику до 100 гривень для ставок на спорт - для існуючих клієнтів, та ставка без ризику 500 гривень для ставок на спорт - для нових клієнтів. Деталі бонусу “Ставка без ризику”
 10. Також крім гарантованого бонусу “Ставка без ризику” за проходження гри учасник акції має можливість виграти подарунки:

  a. фірмовий худі favbet -5 шт.;

  b. фірмовий дощовик favbet - 10 шт.;

  c. фірмова футболка favbet - 15 шт.

 11. Для того, щоб отримати шанс на подарунок, учасник має зробити ставку на бій Джошуа - Усик, який відбудеться 26.09.2021 на сайті favbet.com від 100 грн. Бонусні “Ставки без ризику” не приймають участь у розіграші подарунків.
 12. ID учасників, які виконали умови П. 11 автоматично потрапляють до списку, серед яких буде проходити розіграш подарунків.
 13. Розіграш подарунків буде проходити за допомогою сервісу random.org.
 14. Результат розіграшу буде опубліковано у соціальних мережах Instagram (instagram.com/favbet_ukraine) та Telegram (t.me/favbetofficial) 28 .09.2021 до 18-00.
 15. Переможцям акції, буде надіслано повідомлення у Приватний кабінет з подальшими інструкціями.
 16. Кількість ставок на подію на одного учасника необмежена.
 17. Кожна ставка на бій Джошуа - Усик, від 100 грн. автоматично приймає участь у розіграші подарунків. Більше ставок на на подію - більше шансів на перемогу. Участь приймають тільки ставки типу Ординар з коефіцієнтом від 1.5. Ставки без ризику та ставки з результатом “Повернення” не приймають участь.
 18. Після нарахування бонусу “Ставка без ризику” до 100 гривень на спорт, учасник акції отримає повідомлення в Приватний кабінет. Ставка без ризику 500 гривень для нових клієнтів буде нарахована автоматично, без додаткових повідомлень.
 19. Бонус “Ставка без ризику” буде доступний протягом 10 днів з моменту нарахування. Через 10 днів бонус анульовується, повторне нарахування не передбачене.
 20. Якщо ігровий рахунок був створений з якою-небудь іншою метою, крім розваг і відпочинку клієнтів (зокрема, у випадку підозри шахрайському обігу грошей або участі в акціях тільки з метою отримання призів, а не ігрової активності), компанія Favbet залишає за собою право відмовити такому клієнту в участі в Акції, а також позбавити його права на приз, якщо ціль такого ігрового аккаунту була визначена уже після оголошення результатів.
 21. Дана пропозиція доступна на одну людину, сім’ю, домашню адресу, адресу електронної пошти, один номер телефону, платіжний гаманець, спільний комп’ютер, одну IP адресу.
 22. Список подарунків акції “Вимкни Джошуа”:

  a. фірмовий худі favbet -5 шт.;

  b. фірмовий дощовик favbet - 10 шт.;

  c. фірмова футболка favbet - 15 шт.

 23. Адміністрація компанії залишає за собою право відмінити проведення акції у будь-який момент.
 24. Компанія залишає за собою право переглядати записи транзакцій у будь-який час та за будь-якої причини. Якщо під час такої перевірки з`ясується, що гравець/-ці застосовує/-ють стратегії, які компанія на власний розсуд вважає зловмисницькими, компанія залишає за собою право відмінити право такого гравця на приз та подальшу участь в цій акції, або у всіх акціях компанії.
 25. Беручи участь в даній акції, учасник погоджується із загальними та даними правилами і умовами компанії Favbet.
 26. У разі обривів зв'язку або загальних технічних проблем, всі заповнені результати квізу вважаються недійсними і можуть не враховуватися при нарахуванні бонусу.
 27. Компанія залишає за собою право змінити, призупинити або скасувати акцію в будь-який час.
 28. Усі рішення, які приймаються адміністрацією компанії, є остаточним.
Чекай на повідомлення про нарахування бонусу у особистому кабінеті.